A A A

O Klubie

 

 

Zapraszamy codziennie od 13 do 1

 

English Football Club to miejsce dla prawdziwych miłośników piłki nożnej.

 

Sala barowa    

           

            Przy długiej barowej ladzie ustawionej w kształcie litery „L”, goście siedzą na wysokich wygodnych krzesłach, wpatrzeni w dużych rozmiarów telewizor HD, na którym widać właśnie kolejny pasjonujący mecz. Za nimi na ścianach oprawione masywnym szkłem piłkarskie fototapety, a przed nimi do dyspozycji doskonale zaopatrzony bar. Z niego strumieniami wylewa się „najprawdopodobniej najlepsze piwo na świecie” – Carlsberg oraz wyjątkowe, powszechnie cenione polskie piwo jasne Okocim. Ponadto do dyspozycji gości jest przeznaczony na przedmeczowe i pomeczowe dyskusje dyskretny kącik kibica, w którym „pękła” już nie jedna butelka zmrożonej wódki.

 

 


Sala Zielona

                Mogąca pomieścić prawie pięćdziesięciu kibiców zielona sala z miejsca urzeka swoją funkcjonalnością. Dużych rozmiarów dwa telewizory HD, nowoczesne nagłośnienie, regulowane natężenie światła, oprawione w antyramy oryginalne koszulki angielskich klubów, podłoga z wytłoczonym herbem Anglii, trzy stoliki czteroosobowe i trzy loże dziesięcioosobowe z podpiętymi do stolików piwnymi kranami na odwiedzających salę gości robią ogromne wrażenie.

Fani piłki nożnej bardzo sobie cenią, mogą przecież podpiąć sobie trzydziestolitrową kegę piwa i bez konieczności zaglądania do baru i czekania na swoją kolej, w spokoju, nie kryjąc emocji, obejrzeć pełen napięcia mecz.

 

 


Sala Czerwona

 


         Część lokalu najliczniej zajmowana przez spragnionych piłki nożnej gości, znajduje się w niej telewizor HD oraz ogromny ekran, na którym z rzutnika puszczane są mecze. Przy wysokich stolikach z hackerami i wzdłuż ścian na pufach, w otoczeniu zawieszonych na ścianach w dużych antyramach angielskich koszulek piłkarskich, zasiąść może nawet sześćdziesiąt kibiców. Całość dopełnia doskonałej jakości dźwięk i element dekoracyjny w postaci herbu angielskiego na powierzchni posadzki. Zimne piwo smakuje tu najlepiej, bo pite jest w kotle piłkarskich namiętności i emocji.