Najbliższe Mecze

English Football Club to miejsce dla prawdziwych miłośników piłki nożnej
Czwartek 26/01
21:00Ajax – Volendam
Eredivisie
21:00Real Madryt – Atletico Madryt
Copa del Rey
Piątek 27/01
18:00

Hiszpania – Dania

Piłka Ręczna
18:00Miedź Legnica – Radomiak
Ekstraklasa
18:30Bologna – Spezia
Serie A
20:30

Szwecja – Francja

Piłka Ręczna
20:30FKS Stal Mielec – Lech Poznań
Ekstraklasa
21:00MANCHESTER CITY – ARSENAL
FA CUP
Sobota 28/01
13:30Walsall – Leicester
FA CUP
13:30Accrington – Leeds United
FA CUP
13:30Charlton – Bolton Wanderers
League One
15:00Leicester Tigers – Northampton Saints
Rugby
16:00Fulham – Sunderland
FA CUP
16:00Ipswich Town – Burnley
FA CUP
16:00M’Boro – Watford
Championship
18:00Cremonese – Inter Mediolan
Serie A
18:30Bayern Monachium – Eintracht
Bundesliga
19:00Preston – Tottenham
FA CUP
21:00

Gala Boksu w Londynie

A.Beterbiev – A.Yarde

Boks
21:00Manchester United – Reading
FA CUP
Niedziela 29/01
12:15Twente – Feyenoord
Eredivisie
12:30AC Milan – Sassuolo
Serie A
14:30Brighton – Liverpool
FA CUP
14:30Livingston – Hearts
Scottish League 
14:30Excelsior – Ajax
Eredivisie
17:00Dundee United – Celtic
Scottish League 
17:30Wrexham – Sheffield United
FA CUP
17:30Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund
Bundesliga
17:30Lechia Gdańsk – Wisła Płock
Ekstraklasa
20:30

Piłka Ręczna – FINAŁ MŚ

Piłka Ręczna
20:45Napoli – AS Roma
Serie A
21:00Real Madryt – Real Sociedad
La Liga
21:00Philadelphia Eagles – San Francisco 49ersAmerican Football
Poniedziałek 30/01
19:00Cracovia – Górnik Zabrze
Ekstraklasa
20:45Glentoran – Crusaders 
Irish League
20:45Derby County – West Ham
FA CUP
21:00Villarreal – Vallecano
La Liga
Wtorek 31/01
18:00Paderborn – Stuttgart
DFB Pokal
20:45Union Berlin – Wolfsburg
DFB Pokal
21:00Newcastle – Southampton  Carabao Cup
21:00Inter Mediolan – Atalanta
Coppa Italia
Środa 01/02
18:00RB Lipsk – Hoffenheim
DFB Pokal
19:00Nantes – Marsylia
La Liga
20:45Mainz – Bayern Monachium
DFB Pokal
21:00Manchester United – Nottingham Forest  Carabao Cup
21:00Real Betis – FC Barcelona
La Liga
Czwartek 02/02
21:00Juventus – Lazio
Coppa Italia
21:00Real Madryt – Valencia
La Liga
Piątek 03/02
18:00Wisła Płock – Warta Poznań
Ekstraklasa
20:30Widzew – Jagiellonia
Ekstraklasa
21:00Chelsea – Fulham
Premier League
21:00La Liga
La Liga
Sobota 04/02
13:30Everton – Arsenal
Premier League
13:30Norwich City – Burnley
Championship
15:15Walia – Irlandia
6 Nations
16:00Manchester United – Crystal Palace
Premier League
16:00Wolves – Liverpool
Premier League
16:00Aston Villa – Leicester
Premier League
17:45Anglia – Szkocja
6 Nations
18:30Newcastle – West Ham
Premier League
20:00Zagłębie Lubin – Legia Warszawa
Ekstraklasa
20:45Sassuolo – Atalanta
Serie A
20:45Rennes – Lille
La Liga
21:00Real Betis – Celta Vigo
La Liga
Niedziela 05/02
12:15Cambuur – Ajax
Eredivisie
12:30Spezia – Napoli
Serie A
12:30Radomiak – FKS Stal Mielec
Ekstraklasa
13:00St Johnstone – Celtic
Scottish League
14:00Mallorca – Real Madryt
La Liga
14:30Feyenoord – PSV
Eredivisie
15:00Nottingham Forest – Leeds United
Premier League
16:00Francja – Włochy
6 Nations
17:30TOTTENHAM – MANCHESTER CITY
Premier League
20:45Inter Mediolan – AC Milan
Serie A
21:00FC Barcelona – Sevilla
La Liga
Poniedziałek 06/02
19:00Korona – Cracovia
Ekstraklasa
20:45Monza – Sampdoria
Serie A
21:00Blackburn Rovers – Wigan
Championship
21:00Vallecano – Almeria
La Liga

Klub zastrzega sobie prawo do zmian w transmisji wydarzeń sportowych

EFC KRAKÓW

Masz Pytania?